رومیزی نغمه خوان 02

برند: آرتمان
دسته بندی: تزیینات سالن و اتاق
زیر دسته بندی محصول: رومیزی
رنگ:
سایز:
تعداد :
قیمت:

تومان
قیمت: تومان
قیمت:

تومان
تومان
درباره محصول

 مشخصات رومیزی نغمه خوان 

ابعاد : رومیزی آرتمان در دو سایز 65*65 سانتیمتر و 100*100 سانتیمتر تولید میشود

جنس : جنس پارچه رویه رومیزی از مخمل ضخمیم و پارچه آستر پارچه کجراه ضخیم میباشد

رومیزی های آرتمان قابل استفاده برای میزهای جلو مبلی ، میز عسلی و میزهای آشپزخانه است

رومیزی آرتمان کاملا قابل شستشو با ماشین لباسشویی و دست با مواد استاندارد شستشو میباشد و به هیچ عنوان دچار رنگ دهی به سایر البسه نمیشود همچنین رنگ محصولات شامل پارچه رویه و آستر کاملا ثابت است و دچار هیچ گونه رنگ رفتگی نمیشود .

 

 توضیحات رومیزی نغمه خوان 

رومیزی از جمله لوازم دکوراسیون داخلی است که موجب زیبایی وتنوع در خانه و محیط کار شما میشود . رومیزی های آرتمان درطرح های بسیار متنوع تولید میگردد. شما میتونید جهت سفارش سایز دلخواه از طریق قسمت تماس با ما مشاوره برای تغییر سایز و فرم و بهترین انتخاب را برای منزل و محیط کار داشته باشید . رومیزی از جمله ملزومات دکوراسیون داخلی است که علاوه بر زیبایی باعث حفظ چوب میزهای نو و یا گاهی برای پوشش عیوب ظاهری میز های قدیمی با قیمت مقرون به صرفه میشود.

 

نگهداری رومیزی

برای دوام بیشتر رومیزی بهتر هست بصورت دوره ای شستشو با ماشین انجام شود تا گرد و غبار از آن پاک شود برای این کار بهتر است از آب سرد و دور خشک کن پایین استفاده گردد. پارچه های استفاده شده در محصولات آرتمان نیاز به اتوکشی و خشکشویی ندارند و براحتی میتوان در منزل شستشو داد. جهت دوام بیشتر بهتر است از تابش نور مستقیم خورشید بر رومیزی جلوگیری شود .

رومیزی نغمه خوان دارای محصولات متنوعی بصورت ست میباشد که از آن جمله میتوان به کوسن، رانر ، پرده ، آباژور، جعبه دستمال ، جاکنترلی ، سطل ، جعبه پذیرایی چند منظوره ، جعبه کارد و چنگال ، زیر بشقابی ، ساعت دیواری ، قاب ، سجاده ،  جاقاشقی طرح نغمه خوان اشاره کرد و شما میتوانید ازوب سایت آرتمان براحتی تهیه بفرمایید.

جنس پارچه مخمل:
:
:
افزودن نظر
لطفا منتظر بمانید . . .