زیر بشقابی فرشخط سورمه ایی 01

برند: آرتمان
دسته بندی: تزیینات سالن و اتاق
زیر دسته بندی محصول: زیربشقابی
رنگ:
سایز:
تعداد :
قیمت:

تومان
قیمت: تومان
قیمت:

تومان
تومان
درباره محصول

مشخصات زیر بشقابی فرشخط سورمه ایی

ابعاد :زیر بشقابی های آرتمان با ابعاد 30*50 با پارچه مخمل کوبیده با کیفیت، قابل استفاده برای روی میز میباشد.

جنس : جنس پارچه رویه زیر بشقابی های آرتمان با پارچه مخمل کوبیده با کیفیت، قابل استفاده برای روی میز میباشد. آستر این زیر بشقابی ها ی فیلامنت کجراه ضخیم است

زیر بشقابی آرتمان کاملا قابل شستشو با ماشین لباسشویی و دست با مواد استاندارد شستشو میباشد و به هیچ عنوان دچار رنگ دهی به سایر البسه نمیشود همچنین رنگ محصولات شامل پارچه رویه و آستر کاملا ثابت است و دچار هیچ گونه رنگ رفتگی نمیشود .

 

توضیحات زیر بشقابی فرشخط سورمه ایی

زیر بشقابی های آرتمان دارای جیب که برای قاشق و چنگال مناسب است . زیر بشقابی ها علاوه بر نظم دهی زیبایی و اصالت را به خانه شما هدیه میکنند. شما میتوانید جهت سفارش از طریق قسمت تماس با ما مشاوره برای تغییر سایز و فرم و بهترین انتخاب را برای منزل و محیط زندگی داشته باشید . زیر بشقابی از جمله ملزومات دکوراسیون داخلی است که  باعث زیبایی و اصالت  خانه شما میشود.

نگهداری زیر بشقابی

برای دوام بیشتر زیربشقابی بهتر هست بصورت دوره ای شستشو با ماشین انجام شود تا گرد و غبار از آن پاک شود برای این کار بهتر است از آب سرد و دور خشک کن پایین استفاده گردد. پارچه های استفاده شده در محصولات آرتمان نیاز به اتوکشی و خشکشویی ندارند و براحتی میتوان در منزل شستشو داد. جهت دوام بیشتر بهتر است از تابش نور مستقیم خورشید برزیربشقابی جلوگیری شود .

زیر بشقابی فرشخط سورمه ایی دارای محصولات متنوعی بصورت ست میباشد که از آن جمله میتوان به کوسن ، رانر ، رومیزی ، پرده ، آباژور ، جعبه دستمال ، جعبه پذیرایی چند منظوره ، سطل ، ساعت دیواری ، تابلو ، جاکنترلی ، جاقاشقی ، ساعت دیواری ، سینی ، تابلو اشاره کرد و شما میتوانید از وبسایت آرتمان براحتی تهیه بفرمایید.

رنگ:
سایز:
جنس پارچه مخمل:
:
:
افزودن نظر
لطفا منتظر بمانید . . .