جاقاشقی کالیگرافی خردلی 02

برند: آرتمان
دسته بندی: تزیینات سالن و اتاق
زیر دسته بندی محصول: جای قاشق و چنگال
رنگ:
سایز:
تعداد :
قیمت:

تومان
قیمت: تومان
قیمت:

تومان
تومان
درباره محصول

 مشخصات جاقاشقی کالیگرافی خردلی  

ابعاد : جاقاشقی آرتمان با ابعاد 23*13 با پارچه مخمل کوبیده با کیفیت، قابل استفاده برای روی میز میباشد.

جنس : جنس پارچه جاقاشقی آرتمان با پارچه مخمل کوبیده با کیفیت، قابل استفاده برای روی میز میباشد. 

جاقاشقی آرتمان کاملا قابل شستشو با ماشین لباسشویی و دست با مواد استاندارد شستشو میباشد و به هیچ عنوان دچار رنگ دهی به سایر البسه نمیشود همچنین رنگ محصولات شامل پارچه رویه و آستر کاملا ثابت است و دچار هیچ گونه رنگ رفتگی نمیشود .

 

توضیحات جاقاشقی کالیگرافی خردلی

جاقاشقی آرتمان دارای جیب که برای کارد وقاشق و چنگال مناسب است. جاقاشقی ها علاوه بر نظم دهی زیبایی و اصالت را به خانه شما هدیه میکنند. شما میتونید جهت سفارش از طریق قسمت تماس با ما مشاوره برای تغییر سایز و فرم و بهترین انتخاب را برای منزل و محیط زندگی داشته باشید . جاقاشقی از جمله ملزومات دکوراسیون داخلی است که  باعث زیبایی و اصالت  خانه شما میشود.

نگهداری جاقاشقی

برای دوام بیشتر جاقاشقی بهتر هست بصورت دوره ای شستشو با ماشین انجام شود تا گرد و غبار از آن پاک شود برای این کار بهتر است از آب سرد و دور خشک کن پایین استفاده گردد. پارچه های استفاده شده در محصولات آرتمان نیاز به اتوکشی و خشکشویی ندارند و براحتی میتوان در منزل شستشو داد. جهت دوام بیشتر بهتر است از تابش نور مستقیم خورشید بر جاقاشقی جلوگیری شود .

جاقاشقی کالیگرافی خردلی دارای محصولات متنوعی بصورت ست میباشد که از آن جمله میتوان به به کوسن ، رانر ، رومیزی ،  پرده ، آباژور ، جعبه دستمال ، جاکنترلی ، سطل ، جعبه پذیرایی چند منظوره ، ساعت دیواری ، تابلو ، زیربشقابی، سینی اشاره کرد و شما میتوانید از وبسایت آرتمان براحتی تهیه بفرمایید.

سایز:
رنگ:
جنس پارچه مخمل:
:
:
افزودن نظر
لطفا منتظر بمانید . . .